Skarb lasu

Chłop jak dąb - tego skojarzenia na pewno nie znała dr Kawase Isuko, inicjatorka badań i terapii Kinotakara. A właśnie ocet z dębu jest na pierwszym miejscu substancji, wykorzystywanych jako lek.

Kinotakara jest najnowszym japońskim, całkowicie naturalnym produktem zdrowotnym, opartym o badania naukowe nad siłą życia drzew w najtrudniejszych warunkach. Jego nazwa oznacza "skarb lasu".

Po 26 latach pracy dr Kawase odkryła, że substancje żywiczne niektórych drzew (w tym ocet drzewny) mają duże właściwości absorpcyjne, możliwe do wykorzystania jako lekarstwo w zmniejszeniu bólu czy opuchlizny. Szczególnie duże właściwości detoksykujące ma ocet drzewny z dębu, wiśni i buku.

Opierając się na badaniach naukowych i testach laboratoryjnych zespół badaczy japońskich opracował produkt zdrowotny w postaci plastrów kinotakara. Składa się on z wyciągu z octu drzewnego oraz innych aktywnych składników i ma naturalną zdolność pochłaniania toksyn z organizmu oraz przyczynia się do jego oczyszczania.

Najlepszym miejscem na umieszczenie okładu są podeszwy stóp. Zarówno wschodnia, jak i zachodnia medycyna uznają, że podeszwy stóp są obrazem naszych organów wewnętrznych; często traktuje się je jako nasze drugie serce. Użycie okładu stymuluje organy wewnętrzne, powoduje usuwanie toksyn z organizmu. Może też łagodzić zdenerwowanie, pobudzić krążenie krwi oraz poprawić stan zdrowia. Plastry kinotakara mogą być stosowane m.in. w przypadku problemów z zasypianiem i uczuciem zimna, bólów w karku lub ramieniu, w łopatkach, w rejonie ramion i rąk oraz krzyża, bólów karku i łokci, a także bólów głowy, gardła, oczu, uszu, zębów lub szczęki; zbyt częstego oddawania moczu, źle funkcjonujących nerek, problemów z wątrobą i trzustką, alergii na pyłki lub zapalenia dróg oddechowych. Niezależnie od jednostki chorobowej, najlepszym miejscem na ciele, gdzie można przykleić plaster kinotakara, jest spód lub wierzch stopy. Znajdują się tam punkty refleksologiczne naszych organów. Można je również stosować na miejsca obrzęknięte, zasiniaczone, bolesne. Jedno opakowanie kinotakary składa się z 10 okładów pielęgnacyjnych i 10 plastrów. Okłady należy umieszczać pod stopami za pomocą plastra, przez 5 nocy i potem zrobić przerwę na 2 noce przed rozpoczęciem stosowania w następnym tygodniu.

Efekty detoksykacyjne kinotakary widoczne są po kilku godzinach prawidłowo zastosowanego okładu. Można obserwować zmianę jego barwy z białej na brązową, szarą, czerwoną, brunatnozieloną lub nawet czarną. Wskazuje to na częściowe wydalenie toksyn z organizmu. W początkowym etapie stosowania kinotakary można zauważyć lekkie napięcie mięśni, mrowienie, szybsze krążenie krwi, uczucie gorąca w stopach. Często w trzecim-czwartym dniu występuje intensywne pocenie się organizmu, a nawet silny zapach potu - to naturalne objawy faktycznego działania kinotakary. Stosowanie okładów przez następne 3 dni sprawi, że sen będzie efektywniejszy, a po obudzeniu człowiek poczuje się świeższy i pełen energii.
Producentem kinotakary jest K-LINK Poland.

Więcej informacji pod numerem telefonu 0-605-037-515 lub

 


Żeby powiększyć miniaturę kliknij na niej

5548