Gdy medycyna jest bezradna

Bioenergoterapeutka – pani Maria swój niezwykły dar odkryła w 1991 roku. Od tamtej pory postanowiła doskonalić swoje umiejetności, ukończyła specjalistyczne kursy i pomaga ludziom. Pani Maria posiada nie tylko umiejętność leczenia za pomocą bioenergii, ale i także niezwykły dar jasnowidzenia, który miedzy innymi umożliwia precyzyjne określenie źródła choroby. Dar ten sprawdził się wielokrotnie w przypadkach odnajdywania zaginionych ludzi, gdy o pomoc bioenergoterapeutki prosiła policja. Inną specjalnością Pani Marii jest oczyszczanie mieszkań ze złej energii oraz lokalizowanie szkodliwych dla zdrowia cieków wodnych. Leczy nie tylko ludzi, ale i zwierzęta oraz rośliny. Swoje energie jest w stanie przesłać na znaczne odległości, co pozwala jej leczyć ludzi ze zdjęcia.

Do największych sukcesów pani Marii należą: wybudzenie kilku osób ze śpiączki, wyleczenie dziewiętnastoletniej dziewczyny chorej na białaczkę, wyleczenie mężczyzny chorego na raka płuc i cukrzycę, zlikwidowanie zaburzeń błędnika u starszego mężczyzny, zmniejszenie bielactwa u nastolatki, zlikwidowanie reumatoidalnego zapalenia stawów. Pani Maria leczyła także choroby zębów, pomagała w porażeniach dziecięcych i stanach nerwicowych. Bioenergoterapia skuteczna jest także przy leczeniu schorzeń kręgosłupa, przy jej pomocy można bezboleśnie nastawiać kręgi. Przykładem może być studentka z wysuniętym kręgiem lędźwiowym, której lekarze nie dawali szans na dojście do zdrowia. Po kilku zabiegach nastąpiła znaczna poprawa. Kolejnym przykładem jest starszy pan po 70 – tce, cierpiący na bóle kręgosłupa (osteofity). Po kilku wizytach zaczął normalnie funkcjonować.

O zalożeniu gabinetu pani Maria marzyła od dawna. Chciała pomagać ludziom nie tylko za pomocą bioenergoterapii, ale także za pomocą masaży leczniczych oraz energetycznych mandal zdrowotnych. Jej marzenie spełniło się w marcu 2004 roku – tego dnia rozpoczęło działalność Centrum Zdrowia i Urody "DAR", gabinet na warszawskiej Pradze.

Centrum Zdrowia i Urody "'DAR"
ul. Targowa 36
tel. 670-07-29, 0-501-191-752
www.dar.prv.pl

Notowała Elżbieta Gutowska

4027