Przychodnia dla Zwierząt

Choroba poszczepienna ... za dwa tygodnie

Proszę Szanownych Państwa, maj dla lekarzy weterynarii jest istnym szaleństwem zawodowym.

Podzwonne majowego komunistycznego, za pseudodarmo pospolitego ruszenia przeciwwściekliznowego, doprowadza nas, lekarzy weterynarii, do totalnego wyczerpania. W maju pracujemy non stop mimo transformacji, a Unia Europejska, podobnie jak socjalizm, nałożyła na właścicieli zwierząt restrykcję szczepienia. W Unii szczepienie nie obowiązuje jedynie w maju.

27 maja anno domini 2011 gościliśmy Baraka Obamę. To, co działo się w mieście, podczas jego wizyty, przypomina coroczną akcję szczepień. Aby nie stać w kolejce do nieprzytomnego lekarza weterynarii, a móc powitać jednego z najważniejszych w świecie polityków potencjalnie życzliwych Polsce, pamiętajmy - nie ma już jednomiesięcznej akcji. Nie ma sowieckiego hurra.

Jesteśmy przygotowani cały rok. Zapraszamy nawet w grudniu. Proszę wykorzystać pozamajową dostępność usługi na chwilę rozmowy z lekarzem weterynarii. Proszę zadawać nam pytania, dotyczące sposobu żywienia, o zasadność sterylizacji, o profilaktykę antykleszczową, o szczepienia dodatkowe, o wszystko co Was niepokoi, interesuje. I to, co najważniejsze - co nowego w weterynarii!

Barak Obama odleciał, a nasze "wiwat polityczne stany" w moich oczach nadal są przy młodym wysportowanym, pogodnym prezydencie bez uprzedzeń, podobne do pospolicie ruszonej gromady wychowanej na liberum veto i zapatrzeniu we własne paznokcie.

.... W chwili spotkania z pacjentem, bliżej mi do wilgotnego, serdecznego psiego czy kociego nosa przy mojej twarzy, którego mimika pysia poparta jest prawdą ruchów ogona niż do poprawnej politycznej składni odrzutu Air Force One i wiecznego piekiełka pomiędzy Polish Force One PO, Force One PIS, Force One PSL, Force One Sejmu, Force One Senatu and many others pomniejszych forsików. Forsy po naszemu ...... proszę ....

Szanownych Państwa bardzo proszę tych z Was, którzy zaszczepili swoje pociechy przeciwko wściekliźnie, abyście zwrócili uwagę czy Wasze zwierzęta nie wykazują objawów zaburzeń koordynacji ruchów, nadmiernego wydzielania śliny i wypadania 1/3 długości języka na zewnątrz jamy ustnej. W ponadpaństwowej polityce zagranicznej jako społeczeństwo nie mamy zbyt wiele do powiedzenia, aliści w tej części NGP dobro zwierząt jest najważniejsze, cała reszta jest po to, abyśmy w co czteroletnim wyborze mogli cieszyć się nimi w optymalnie rządzonym kraju.


Przychodnia dla Zwierząt
lek. wet. Zygmunt Kosacki
4358